China 3d pop up letër gdhend bardhë origjinalitet parrot punë me dorë përshëndetje kartë dhuratë prodhuesit përshtatur dhe furnizuesit | Jiujv

3d pop up letër gdhend bardhë origjinalitet parrot punë me dorë përshëndetje kartë dhuratë përshtatur

Përshkrim i shkurtër:

Uroj një ditë Gëzuar për të dashurit e tyre këtë sezon pushimi me karta dhuratë nga PaperSpritiz!

SKU No.:G2075C

Pesha: pop up card is37g: të.

Size: 5.1 * 6.1

Materiali : Letër

Sasia: Një e bukur pop up card me perla zarf një ari

MOQ shumicë: 100PCS

Customize Moq: 100pcs (shtoni logon ose tekst shtypje)

♠ Le ndihmën tonë profesionale projektuesi ju për të krijuar harton kartë porosi për çdo raste, ngjarjet. Këto karta porosi pop-up patjetër do të amaze klientët tuaj!


Detail Product

Produkt Tags

Mirëpritur të vizitoni faqen tonë të internetit,  PaperSpiritz  do të jetë partner i mirë që ju zgjidhni.

Advantage ynë

1) Në mënyrë që të dini për kompaninë tonë dhe produktet tona më të mira, mostër të lirë është në dispozicion

2) Më shumë se 300 lloje të ndryshme pop up kartat në magazinë Ju mund të gjeni çdo gjë që dëshironi.

3) departamente të shkëlqyer të projektimit me 7 talente. OEM është shumë i mirëpritur

4) të inventarit të bollshëm na mundëson që të garantojë shpërndarjen brenda tri dite

koha anijeve

DESTINATION EXPRESS Nga ajri nga Deti
Amerika e Veriut 3-4 ditë 5-7 ditë 22-28 ditë
Amerika Jugore 4-6 ditë 5-7 ditë 25-30 ditë
Evropë 3-4 ditë 4-6 ditë 17-25 ditë
Oqeani 3-4 ditë 4-6 ditë 18-22 ditë
Azi 3-4 ditë 4-6 ditë 15-20 ditë
Lindja e Mesme 3-4 ditë 5-7 ditë 20-25 ditë
Afrika 4-6 ditë 9-12 ditë 50-60 ditë

koha Lead

sasi kohë
100 cope 1-3 ditë pune
500 copë 5-7 ditë pune
1000 copë 9-12 ditë pune

♦ Ne jemi të gatshëm për të ndarë të gjitha mendimet tuaja!

Customize Procesi 

1. SUBMIT RENDIT  ju vendosni një urdhër duke paraqitur idetë tuaja, fotografi ose video përmes emailit. Idetë tuaja do të sigurojë projektuesi informatat e nevojshme për të krijuar një dizajn me porosi ju do të dashuri. Ju lutemi të jetë sa më i detajuar të jetë e mundur. Më shumë informacion ju ndajnë, aq më lehtë do të jetë për projektuesi tuaj për të kapur pamjen ju jeni duke shpresuar për të.

2. Kryej pagesa  pagesa e plotë e taksës projektimit është e nevojshme para se të përpunimit porosinë tuaj. Ju lutem vini re se pas pagesës, pagesën tuaj të plotë të bëhet e pakthyeshme. Ju lutem dërgoni të gjitha pagesat nëpërmjet PayPal ose Sigurimin e Tregtisë.

3. RENDI KONFIRMIMI  Pasi është dorëzuar porosinë tuaj dhe pagesa juaj është bërë, projektuesi do të krijojë vrojtim të dizajnit tuaj të propozuar. Vrojtim do të jetë me email për ju sa më shpejt që është e gatshme.

4. DESIGN MIRATIMI  Pasi të keni shqyrtuar me kujdes të gjitha aspektet e projektimit dhe ju mendoni që ju jeni 100% të kënaqur me të, ne do të filloni duke bërë mostrën. Pasi mostër është gati, ne do të marrin fotografi apo video për ju për konfirmimin para se të anijeve. kostoja e anijeve duhet të paguhen nga ju).

5. Delivery

Ne do të ofrimit mostra për ju, pasi të marrë miratimin tuaj


  • Previous:
  • Tjetër:

  • WhatsApp Online Chat !