Ekipi ynë

Shanghai Jiujv Kultura e komunikimit Co, Ltd, është një institucion profesional dhuratë të angazhuar në projektimin dhe prodhimin e pop up kartat e prodhimit. Më shumë se 300 lloje pop up kartat në magazinë dhe një departament të shkëlqyer të projektimit me 7 talentet. Jiangsu, Zhejiang dhe Shanghai kanë 4 fabrika, 10 lazer makina gdhendje, 15 makina të importuara duke shënuar dhe 300 punëtorë të shkëlqyera manuale. Shanghai studentëve të universitetit komunale Internship bazë të trajnimit, një ekip i madh i designers të strukturës së modelimit, me qindra e patentave Product Design, Produkte shitur jashtë shtetit, më e madhe e inventarit ofrimit të shpejtë të Azisë, tre vjet rresht të kampionit të katër më të madhe në botë platforma e-commerce shitjes.

Lexo më shumë
Shiko te gjitha
WhatsApp Online Chat !