Кина 3d pop-up хартија изрежеш бел папагал рачна оригиналност поздрав подарок картичка кориснички производители и добавувачи | Jiujv

3d pop-up хартија изрежеш бел папагал рачна оригиналност поздрав прилагодено подарок картичка

Краток опис:

Посакувам Среќен Денот на нивните најблиски оваа сезона со Подарок картички од PaperSpritiz!

SKU No.:G2075C

Тежина: pop-up is37g картичката.

Големина: 5.1 * 6.1

Материјал : хартија

Количина: Една убава pop-up картичка со еден златен бисер плик

Трговија на големо MOQ: 100PCS

Персонализација на MOQ: 100PCS (додадете логото или печатење на текст)

♠ Нека нашиот професионален дизајнер да ви помогне да креирате дизајни сопствени картичка за сите прилики, настани. Овие pop-up сопствени картички дефинитивно ќе amaze вашите клиенти!


детали за производот

Тагови производ

Добредојдовте да ја посетите нашата веб-страница,  PaperSpiritz  ќе биде најдобар партнер ке го одберете.

нашата предност

1) Со цел да се знае за нашата компанија и нашите производи подобро, бесплатен примерок е достапен

2) Повеќе од 300 видови на различни pop-up картички во парк .You да најдете нешто што сакате.

3) Одличен дизајн одделенија со 7 таленти. OEM е многу добредојдени

4) Изобилство инвентар ни овозможува да се гарантира испорака во рок од три дена

превозот време

ДЕСТИНАЦИЈА ЕКСПРЕС Од воздух Покрај море
Северна Америка 3-4 дена 5-7 дена 22-28 дена
Јужна Америка 4-6 дена 5-7 дена 25-30 дена
Европа 3-4 дена 4-6 дена 17-25 дена
Океанија 3-4 дена 4-6 дена 18-22 дена
Азија 3-4 дена 4-6 дена 15-20 дена
среден Исток 3-4 дена 5-7 дена 20-25 дена
Африка 4-6 дена 9-12 дена 50-60 дена

Водечко време

Квантитет време
100 парчиња 1-3 работни дена
500 парчиња 5-7 работни дена
1000 парчиња 9-12 работни дена

♦ Ние сме подготвени да ги споделат сите ваши мисли!

Персонализација Процес 

1. ЦЕЛ ПОДНЕСУВАЊЕ  да Закажете со поднесување на вашите идеи, слики или видео клипови преку е-маил. Вашите идеи ќе обезбеди дизајнер информациите потребни за да се создаде сопствен дизајн ќе ви се допаднат. Ве молиме бидете што е можно подетално. Колку повеќе информации ќе ги споделите, толку полесно ќе биде за вашиот дизајнер да го фати на изгледот што се надеваат на.

2. Направете плаќање  целосна исплата на надомест дизајн се бара пред обработката на вашата нарачка. Ве молиме имајте во предвид дека по плаќање, ја вашата целосна исплата станува неповратни. Ве молиме испратете ги сите плаќања преку PayPal или трговија уверување.

3. Потврда за нарачка  Откако вашата нарачка е поднесена и вашата исплата е направено, дизајнерот ќе се создаде преглед на предложените вашиот дизајн. Прегледот ќе биде испратена до вас веднаш штом таа е подготвена.

4. Дизајн ОДОБРЕНИЕ  Откако ќе го внимателно разгледани сите аспекти на дизајнот и да се чувствувате сте 100% задоволни со него, ќе започнете прави примерокот. Откако примерокот е подготвен, ние ќе се фотографии или видео за да ви за потврда пред превозот. превозот цена се плаќа од вас).

5. испорака

Ние ќе примероци испорака за вас, откако ја добиете вашата одобрување


  • Претходно:
  • Следно:

  • WhatsApp Online Chat !