Нашиот тим

Шангај Jiujv култура Порака копродукции, Ltd е професионална подарок институција ангажирани во дизајн и производство на pop-up производство картички. Повеќе од 300 видови pop-up картички во акции и одличен дизајн одделот со 7 таленти. Jiangsu, Жеџијанг и Шангај има 4 фабрики, 10 ласерско гравирање машини, 15 увезени машини обележување и 300 одличен физички работници. Шангај општинската студенти стажирање тренинг база, голем тим на дизајнери на моделирање структура, со стотици патенти дизајн на производи, производи се продаваат во странство, во Азија најголемиот попис брза испорака, три години по ред на четирите најголеми шампион е-трговија платформи за продажба во светот.

Прочитај повеќе
Види се
WhatsApp Online Chat !